Ugyancsak a szociális érzékenység mutatkozik meg a Budapesti Mozgássérültek Egyesületével aláírt, öt évre szóló támogatási együttműködési szerződésben, ahol az Alapítvány évi négymillió forintos támogatásával konkrétan hozzájárul az Egyesület működéséhez, s ebben – többek között – a fogyatékkal élők munkavállalását segítő oktatás-képzés fejlesztéséhez is.
A fogyatékkal élő emberek életminőségének javítását, helyzetük jobbá tételét célzó támogatással az alapítvány azt szeretné elérni, hogy ténylegesen javuljon a rászorultak helyzete, másrészt követendő példát szeretne mutatni másoknak.
A Budapesti Mozgássérültek Egyesülete jelenleg több tízezer fogyatékos részére nyújt mással sem pótolható segítséget. A házi ápolástól a rehabilitációs szolgáltatásig, az országos érdekvédelemtől a munkaképességet biztosító szakképzésekig terjednek azok a szolgáltatások, amelyekkel segítenek tagjaiknak, s valamennyi rászorulónak.